Stick Roleplay

Forum PBI - Play by Iscribble


#1 2010-05-06 14:07:53

Mr. Leaf

Newbie

Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 3
Punktów :   

Leaf Green

Zdjęcie: http://img693.imageshack.us/img693/1829/ahahiha.png
Imię: Leaf
Nazwisko: Nie wiadomo, ale niektórzy przypuszczają, że nazwisko to Green
Wiek: Nie wiadomo
Moce: Rośliny,Ziemia
Ataki:
Odbicie palmy (15hp-5eff) <Pod przeciwnikiem tworzy się palma wybijająca go w górę, z ogromną siłą)
Owoc zdrowia (10eff) <Koło Leafa tworzy się drzewo którego owoc ulecza 2/6 całego HP>
Przywołanie liścia (30eff) <Przwołuje pierwszą broń Leafa- Ogromny liść, którego blaszka jest naostrzona>
Przywołanie kija (50 eff) <Przwyołuje drugą broń Leafa- Kij, który może zmieniać dowolnie swoją grubość i długość>
Ziemna tarcza ( 5eff) <Leaf Tworzy ścianę z ziemi, która chroni go przed słabymi i średnimi atakami fizycznymi oraz przed słabymi atakami mocy>
Trzęsienie ziemi (70eff 75hp)
Dżungla boleści (Całe eff 90hp) <W promieniu 2 km Leaf tworzy ogromną dżunglę, w której czychają straszne pułapki>
Wściekłość (odejmuje Leafowi pół hp ale jego ataki stają się 50%silniejsze i szybsze)
Ziemna kryjówka ( 15eff) <Leaf zapada się pod ziemię, gdy czuje, że niepokona przeciwnika...

Inne:
Opis broni:
- Kapelusz- Niby zwykły kapelusz ale Leaf używa go do obrony przed fizycznym atakiem
- Liść- Duży (jak na liścia) liść klonu, który ma naostrzoną blaszkę. Gdy leaf ma tą broń jego ataki fizyczne są 2 razy mocniejsze
- Kij-  Który może dowolnie zmieniać swoją grubość i długość. Gdy  Leaf używa kija szybkość jego ataków rośnie dwukrotnie
Leaf nie może używać dwóch broni jednocześnie.

Miałem problem z ułamkami, nie wiem ile to ile, mam z maty 2 >_> Akceptuje //Liquid

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.propilkki.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl www.dw-demonywojny.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl