Stick Roleplay

Forum PBI - Play by Iscribble


  • Index
  •  » Postać
  •  » Liquid Vortex/Lussy Vortex -30.06.2010 *Update*

#1 2010-02-24 17:56:23

 Liquid

Administrator

834361
Call me!
Skąd: Kochłowice ;3
Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 50
Punktów :   
Login Iscribble: Liquid6
Kasa w RP: 4900

Liquid Vortex/Lussy Vortex -30.06.2010 *Update*

Zdjęcie: http://imageflock.com/img/1277907163.png
Imię: Liquid
Nazwisko: Vortex
Pseudo: Brak, po prostu Liquid
Wiek: 17/18 (6 lipca urodziny [na realu też] xD)
Moce: Woda i Grawitacja (Water and Gravitation)
Ataki:

-Water Drill (60hp -40eff) -Na około moich dłoni pojawiają się wodne wiertła, które się bardzo szybko obracają i są szpiczaste, więc za pomocą pięści, które stają się owymi wiertłami uderzam w przeciwnika bardzo szybko.
-Whirpool (20hp -10eff) -Wypuszczam z rąk wodny wir, który osłabia celność przeciwnika i zwinność, a na dodatek uderza ciśnieniem robiąc nieduże siniaki.
-Acid Rain (40hp -30eff) -Nad wrogiem błyskawicznie tworze czarną chmurę, która wypuszcza na niego kwaśny deszcz, powoduje on oparzenia silnego stopnia, a na dodatek lekko zatruwa po jego połknięciu.
-Water Missile (30hp -20eff) -Kumuluję energie w gębie, a następnie wypuszczam ustami dużą kulę wodną, która ma wysokie ciśnienie.
-Gravitation Telekinesis (0hp -20eff) -Manipuluję grawitacją, mogę podrzucać przeciwnika do góry i na dół , siebie także, lecz tylko przez 10 sekund.
-Gravitation Pull (0hp -20eff) Manipuluję grawitacją, lecz przyciągając i odrzucając przeciwnika, działa to tylko przez 10 sekund.
-Gravity Sphere (0hp -40eff) -Tworze na około siebie, lub innej osoby barierę, która odpycha wszystko co w nią trafi.
-Dark Portal (150hp -110eff) -Wytwarzam u góry wielką czarną dziurę, która pochłania wszystko i niszczy na drobne cząsteczki, atak ten jest bardzo silny, więc wymaga koncentracji.


Rodzeństwó: Lussy



Zdjęcie: http://imageflock.com/img/1267030851.png
Imię: Lussy
Nazwisko: Vortex
Pseudo: Brak, po prostu Lussy
Wiek: 15
Moce: Lód i ...
Ataki:

-Icy Moutain (100hp -70eff) <Kryształki lodu tworzą się obok mnie i w błyskawicznym tempie zbierają się nad przeciwnikiem w postaci gigantycznego sopla, który runie na niego z dużą prędkością i masową siłą zniszczenia>
-Triple Icicle (70hp -50eff) <Tworzę trzy ogromne sople i pojedynczo uderzam w przeciwnika>
-Hail (45hp -30eff) <Wytwarzam nad przeciwnikiem ponad 10000 ostrych kryształków lodu w wielkości wykałaczki i przecinam nimi wroga>
-Avalanche (25hp -15eff) <Sypię w przeciwnika dużą warstwą śniegu, która uderza w niego dosyć szybko>
-Attract (0hp -0eff) <Oczarowuję oponenta swoją urodą, czasami doprowadza to do oszołomienia>
-Ice Pin (15hp -5eff) <Rzucam niedużą igłą z lodu wielkości łyżki>
-Snow body (0hp -20eff) <Zamieniam się w śnieżną warstwę, przez co nie mogą mnie zniszczyć takie przedmioty jak kamienie, żelazo itp.>
-Ice spear (0hp -30eff) <Stwarzam dla siebie lodową włócznie, która służy mi jako broń>
-Snowball (5hp -0eff) <Tworzę w ręce śnieżkę po czym rzucam w przeciwnika>

Rodzeństwó: Liquid


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Info: Jak coś w postaciach piszę tak choćbym był nimi i sami by się opisywali, więc co do opisu ataków Lussy, ja to nie dziewczyna xD.
------
Akceptuje, fajne postacie xD//Liquid

Offline

 
  • Index
  •  » Postać
  •  » Liquid Vortex/Lussy Vortex -30.06.2010 *Update*

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupasmierci.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl www.propilkki.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl